czwartek, września 26, 2013

131. Bookshelfies, czyli słitki z intelektem w tle

Zasady nowej zabawy internautów są proste.
Potrzebujemy:
1. Półki z książkami (najlepiej w naszym pokoju, w końcu chodzi o pochwalenie się zbiorami; od biedy można pójść do najbliższej biblioteki czy księgarni, ale nie powinniśmy się do tego przyznawać)
2. Swoją twarz, ewentualnie inny element portretowany.

cr: bookriot
Proste? Dlatego tak dobrze ten nowy mem (tak wyczytałam, że to mem) przyjął się wśród rodziny osób na tumblr.com. Klubowe imprezy i fotki w kostiumach kąpielowych mogą odejść do lamusa. Sama pogoda nie zachęca do chwalenia się wylegiwaniem na plaży, chyba, że stać nas na tropiki lub nie straszne nam bałtyckie mrozy. A takie zdjęcia w zaciszu domowej biblioteczki są przyjemne (ciągle możemy pochwalić się twarzą i otrzymać miliony komentarzy/lajków) i przynoszą dużo korzyści.

Przede wszystkim znaleziono jakiś trend, w który idealnie wpasowują się kujony, nerdy i (ogólnie mówiąc) pasjonaci literatury. Żeby zaimponować znajomym, warto podpisać zdjęcie krótkim opisem ulubionych pozycji na półce.

Każdy wie, że internetem tak naprawdę rządzą koty. Krótki filmik na youtubie może poprawić komuś humor na cały dzień. A gdyby tak...?
Więcej słodyczy: klik klik

Spieszmy się z robieniem zdjęć, bo moda w internecie szybko się zmienia:)

Ode mnie: przepraszam, jeśli wpisy będą pojawiać się rzadziej czy nie zdążę każdemu napisać komentarza na blogu, ale rozpoczęłam ciężki kierunek inżynierski i tylko fizyka mi w głowie :) Jednak postaram się być z Wami na bieżąco:)

Miłego czytania i do usłyszenia!

7 komentarze:

Suza pisze...

Nie ma to jak pochwalić się książkowymi zdobyczami. :D

Natasha pisze...

Hahah, nie dzięki, nie będę robiła sobie takich słit foci :P

Lorien pisze...

@Natasha - nie krępuj się!

Esperadaa Malwina pisze...

Nie słyszałam o tym trendzie. Zaraz książkowa słitka pojawi sie na moim instagramie :P

Agnes Recenzentka pisze...

Self fota z regałem... Eh, no nie, niestety :D Książki to może, może, ale żebym jeszcze ja tam była? :D
Chciałabym mieć wystarczająco dużo kolorowych grzbietów, by ułożyć książki tak jak na ostatnim zdjęciu. Niestety większość jest czarna :/

SugarPlumFairy pisze...

To takie pokazywanie, że jest się inteligentnym i oczytanym, tak? Czy co? Widziałam fotki samych półek z książkami i to jest ok, bo można zobaczyć, co dana osoba czyta, ale po co wstawiać tam jeszcze swoją twarz. Osobiście nie wstawiałabym swojej :D

Lorien pisze...

@SugarPlumFairy - cykaj fotki z twarzą i na Instagrama!

Prześlij komentarz

Poprzez komentarze wchodzę na Wasze blogi i staram się odwdzięczać.
Dziękuję za każdą opinię:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...